Bylinky na potenci

Léčivé byliny vhodné pro podporu potence.

Potence však má u muže význam především pro schopnost dosažení erekce a současně pro schopnost zplodit potomstvo. Právě tyto dva předpoklady toto slovo vystihují asi nejlépe.
Na potenci a její kvalitu má vliv množství okolností a faktorů. Jsou to například běžné věci jako strava a životní styl, ale také vážnější příčiny, například některé typy kardiovaskulárních, neurologických nebo metabolických onemocnění.
U mužů za příznaky nízkého libida a nedostatku energie může klesání hormonu testosteronu, jehož vliv je patrný především v pubertě, nicméně jeho role je důležitá po celý život. Ovlivňuje energii a vitalitu každého muže, což může být patrné nejen při každé sportovní aktivitě, ale i v každodenním životě.
Zdravý sexuální život je pro nás nepostradatelnou součástí. Ale co když "to" v ložnici přetane klapat? Problémy s erekcí trápí v České republice téměř 900 000 mužů a příčin může být hned několik. Přes stres, onemocnění různého původu až po nevhodnou stravu.
Pokud hned nechcete utíkat do lékárny pro léky, které lze získat na recept, vyzkoušejte bylinky. Některé z nich podporují testosteron, jiné zase obecně zvyšují chuť na to se milovat.


Léčivé byliny kolem nás


Léčivé byliny z celého světa