Bylinky na impotenci

Léčivé byliny vhodné pro podporu potence.

Impotencí se označuje mužská erektivní porucha. Jejím projevem není jen dlouhodobá neschopnost dosáhnutí erekce, tedy ztopoření penisu, ale i o následné udržení.
V současnosti se jedná o nejčastější sexuální poruchu, která se vyskytuje v určité míře až u poloviny mužů nad 45 let, přičemž není výjimkou její výskyt i u mnohem mladších mužů.
 U mužů za příznaky nízkého libida a nedostatku energie může klesání hormonu testosteronu, jehož vliv je patrný především v pubertě, nicméně jeho role je důležitá po celý život. Ovlivňuje energii a vitalitu každého muže, což může být patrné nejen při každé sportovní aktivitě, ale i v každodenním životě.
Zdravý sexuální život je pro nás nepostradatelnou součástí. Ale co když "to" v ložnici přetane klapat? Problémy s erekcí trápí v České republice téměř 900 000 mužů a příčin může být hned několik. Přes stres, onemocnění různého původu až po nevhodnou stravu.
Pokud hned nechcete utíkat do lékárny pro léky, které lze získat na recept, vyzkoušejte léčivé bylinky. Některé z nich podporují testosteron, jiné zase obecně zvyšují chuť na to se milovat.


Léčivé byliny kolem nás


Léčivé byliny z celého světa