Bylinky na ledviny

Léčivé byliny vhodné pro podporu léčby ledvinových potíží.

Ledviny jsou pro člověka stejně nezbytné jako srdce nebo plíce. Vylučují ven z těla odpadní látky společně s přebytečnou vodou ve formě moči. Ledviny také udržují v rovnováze vnitřní prostředí v organismu. Jejich dobrá kondice napomáhá správné činnosti imunitního systému.
Špatná funkce ledvin se může odrazit i na zdánlivě nesouvisejících potížích. Může jít například o bolesti páteře, řídnutí kostí, bolesti kolen a kloubů, pískání v uších, únavu, nebo různá kožní onemocnění. Na vině je mnohdy nezdravý životní styl, nedostatek tekutin a příliš soli v jídelníčku. Pokud mají ledviny správně pracovat, je třeba jim čas od času odlehčit. Detoxikace a účinné pročištění ledvinám jedině prospěje.
Pro udržení zdravých a funkčních ledvin je důležité dodržování správné životosprávy, dostatečný příjem čisté a minerální vody, a také přírodní léčiva v podobě bylinných,odvarů a doplňků stravy.
Léčivé bylinky se většinou dobře kombinují s léky na předpis, jsou dobře stravitelné, nezatěžují organismus a mohou je používat i citliví jedinci.


Léčivé byliny kolem nás


Léčivé byliny z celého světa