Bylinky na parazity

Léčivé byliny s antiparazitickými účinky.

Parazitů existuje mnoho druhů a jsou více rozšíření, než si většina lidí myslí. Je vysoká šance, že i vy a třetina lidí, které znáte, je mají.
O většině parazitů nevíme, protože ne vždy se musí navenek projevovat. K jejich škodlivému vlivu na náš organismus však dochází i tehdy. 
Lidské tělo je na život s parazity přizpůsobeno, jen je nutné mu dopřát pravidelnou očistu, aby nedocházelo k jejich nebezpečnému přemnožení. Pravidelné užívání některých léčivých bylinek vám s tím hravě pomůže. V závislosti na naší kondici, druhu parazita a stupni osídlení se toto nechtěné soužití projevuje celou řadou příznaků, rozličnými onemocněními a končit to může i velmi závažným zdravotním problémem. Nejčastější diagnózou podmíněnou parazitální infekcí jsou alergie, autoimunitní onemocnění, ekzémy, migrény, pískání v uších, zahlenění, deprese, chronická únava, cysty, závratě, poruchy vidění, arytmie, tachykardie, astma, nádorová onemocnění, bulky, kloubní potíže, nespavost, zvýšená potivost, atd. Už naši předkové měli skvělý přehled, jak a kterou léčivou bylinu použít aby své tělo od těchto organismů očistili. 


Léčivé byliny kolem nás


Léčivé byliny z celého světa